Výroba

Průběh zakázky

Po návštěvě a konzultaci je zákazníkovi nabídnuto široké spektrum materiálů a dekorů českých i zahraničních výrobců. Kombinace jsou prakticky nekonečné. Proběhne cenová kalkulace, v případě zájmu jsme schopni zajistit počítačový návrh pro lepší představu konečného interiéru. Výrobní proces následně trvá určitou dobu, úměrně složitosti a rozsahu zakázky. Jakmile je nábytek vyroben, přijedeme ve smluvenou dobu a nábytek na daném místě vyložíme, na připravené místo usadíme a případně hned seřídíme a zajistíme následný úklid. Dále jsme schopni zajistit sklenářské práce, obkladačské práce, vodo instalační práce, elektrikářské práce a další činnosti spojené s vybavováním interiéru.

Grafické návrhy

Grafický návrh kuchyně

Cena grafického návrhu na míru se pohybuje v rozmezí 1000-3000,- Kč, avšak v případě realizace zakázky je zcela zdarma.

Grafickými počítačovými návrhy vytváříme pro naše zákazníky reálnější podobu jejich budoucího nábytku, ale i jiných prostor v bytě.

Tyto visualizace provedené ve formátu 3D obsahují povrchové úpravy desek, textury obkladů a dlažeb v barevném provedení, které přesně vykresluje budoucí stav v případě realizace. Do návrhu můžeme umístit rovněž vybrané zařizovací předměty, elektrospotřebiče, okna, dveře a jiné doplňky.

Kromě reálné podoby barevného a povrchového provedení grafické návrhy rovněž slouží pro představu o výškovém a půdorysném uspořádání nábytku a zařizovacích předmětů. Veškeré další informace o grafických počítačových návrzích Vám rádi zodpovíme.